Skip to main content

Reference

Spolupráce a vzájemná komunikace probíhaly naprosto bezproblémově. Překlady byly vždy provedeny precizně a včas. Vedle kvalitně odvedené práce a časové flexibility příjemně překvapila také ochota a přátelský přístup.

Kateřina JandováJednatelka společnosti QUAENTAS, s. r. o.

Spolupráce s Jakubem je profesionální, překlady jsou vždy stylisticky vytříbené a gramaticky správné. Děkujeme za dlouhodobou spolupráci!

Branka ZrnováForCamping, s. r. o.

Na naši poptávku po korektuře zaslanou ve večerních hodinách pan Večeřa zareagoval téměř ihned.
K naší spokojenosti ji provedl rychle a v odpovídající kvalitě.

Lubor PospíchalJednatel firmy DEZINFEX, s. r. o.

Báseň k narozeninám objednaná pro kamarádku sklidila velký úspěch. Autor velmi precizně a jemně vybral a zrýmoval slova na základě pár vět, které jsem o své kamarádce napsala. Děkuji a vřele doporučuji!

Nikol Murínová

S prácou pána Večeřu sme veľmi spokojní a nikdy nebol žiadny problém. Všetky preklady sú dodávané včas a napriek veľkej vyťaženosti nám vie dodávať veľké objemy prekladov.

Martin Kunkelunidev, s. r. o.

Jakub mi pomohol preložiť a skontrolovať text z SK do CZ, nakoľko sa moje kreatívne štúdio posúva aj do CZ. Teším sa z Jakubovej samostatnosti, videl aj tie veci, na ktoré som ho zabudol upozorniť, takže veľmi pekne ďakujem za spoluprácu na úrovni.

Ján ZajacJednatel společnosti Rabbit Studio, s. r. o.

Wander Book zařadil v roce 2022 do projektu další zemi, a sice Chorvatsko, Čechy suverénně nejnavštěvovanější zahraniční destinaci. Děkujeme kolegovi Jakubu Večeřovi za aktivní spolupráci na jeho přípravě.

Ing. Rudolf RopekWander Book, s. r. o.

Ukázka překladu

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.